• Специјална понуда за првата нарачка
  • |
  • Код : #ASDA44
  • |
  • Добијте бесплатна испорака
Филтри
x

Категориja на производ

Брз филтер
x
Брз Филтер
Tv Box X96Q 2gb16gb H313 Android 10 AllWinner
2.471,38 ден 2.471,38 ден 2471.38 MKD
TV Box X96Q je novi Android TV Box uređaj koji podržava 4K reprodukciju videa, dual-band Wi-Fi bežično povezivanje te još puno toga. Radi na Android 10.0 operativnom sustavu koji je posebno prilagođen za rad na velikim ekranima.TV Box X96Q sa svojim brojnim funkcijama običan TV prijemnik pretvoriti u pravi multimedijski centar na kojem možete da surfate Internetom, družite se na društvenim mrežama, gledate filmove, slušate muziku ili igrati video igre.

Android TV Box A95X F3 Amlogic S905X3 4GB 32GB 64GB Internet smart tv box A95X F3 Air
4.943,38 ден 4.943,38 ден 4943.38 MKD
Android TV Box sa S905X3 čipom. 8K HDR 10+! DUAL WIFI 2,4/5GHZ! Pretvorite vaš običan TV u Android smart TV (potreban je samo HDMI ili AV ulaz) na kome potpuno besplatno, online možete da uživate u gledanju bezbroj domaćih-regionalnih kanala USB 3.0! BLUETOOTH 4.2!
TV Box X96H
3.100,00 ден 3.100,00 ден 3100.0 MKD
Android TV Box со најновата верзија на Android 9.0 OS, Allwinner H603 Quad-Core - процесор со 4 јадра; 64bit Cortek-A53 графика со Penta-Core Mali-T720, ви носи исклучителна брзина. X96H TV Box Android има двоен WiFi 2.4G / 5G, a RJ45 Ethernet (100Mbps) и обезбедува појако и постабилно мрежно опкружување. BT 4.1 овозможува користење на безжични уреди, како што се на пр.глувчето, безжична тастатура и контролер за игри и други уреди. X96H Android TV Bok 9.0 се базира на технологијата на декодирање H.265 HD која заштедува 50% од ресурсите на пропустната моќност во споредба со H.264, HDMI 2.0 za 4k @ 60Hz, до 6Kk4K @ 30fps, подржуваат 3D [2 * HDMI + 1 * USB 3.0 i 1 * USB 3.0 приклучок кој е 10 пати побрз од USB 2.0; 2 * USB 2.0 поддржува глувче. тастатура и безжичен глушец и тастатура од 2,4 GHz преку USB dongle од 2,4 GHz
TV Box X96 Air Amlogic S905X3 Android 9.0 4GB RAM 32GB ROM
4.500,00 ден 4.500,00 ден 4500.0 MKD
Smart TV Box, најнов Android 9.0 оперативен систем, Amlogic S905X3 процесор - 20% побрз од претходната верзија; 8K репродукција @24fp, USB 3.0 поврзување, 2.4 i 5Mhz WiFi - овозможуваат репродукција на video содржини и игри на вашиот телевизор.
X96 MAX+ TV Box S905X3 Quad Core Android 9.0
3.398,38 ден 3.398,38 ден 3398.38 MKD
X96 MAX Plus TV Box - Amlogic S905X3 / Android 9.0 / USB3.0 . Novi smart box od Gembirda X96 Max Plus, donosi novu dimenziju smart TV-a. Omogućava i povezivanje sa mobilnim uređajima preko BT konekcije.
Smart TV Box Tanix TX6 mini Allwinner H6 Android 9.0
2.800,00 ден 2.800,00 ден 2800.0 MKD
Smart TV Box TANIX TX6

Android TV Box ќе го претвори вашиот TV во паметен уред, со најновиот Android 9.0 оперативен систем. Уживате во новите содржини, во високата резолуција - до 6K ultra HD. Инсталирајте ги омилените игри или Google Play апликации - Neflix, Vudu, Skype, Picasa, Flicker, Youtube, Facebook.. Инсталиран KODI медиа плеер - може да ги следите и IPTV каналите.
Главни карактеристики:

Android 9.0 OS ● Allwinner H6 CPU, до 1.5GHz, Quad core, ARM Cortex-A53 ● Mali T720 GPU ● 2GB DDR3 RAM + 16GB ROM ● 2.4GHz WiFi ● 100Mbps Ethernet ● поддршка за 6K ultra HD ● H.265 декодирање
TV Box HK1 X3 Amlogic S905X3 Android 9.0
4.500,00 ден 4.500,00 ден 4500.0 MKD
Smart TV Box - Android 9.0, можност за репродукција 8K (@ 24fps), најнов чип S905X3 - до 17% побрз од претходанат генерација, графички чип Cortex A55. DDR4 RAM овозможува побрза и стабилна репродукција.