• Специјална понуда за првата нарачка
  • |
  • Код : #ASDA44
  • |
  • Добијте бесплатна испорака
Филтри
x

Категориja на производ

Брз филтер
x
Брз Филтер


Kategorije:

 

Proizvodi:

Tastatura za laptop Acer Travelmate 5760 5760G 7750 5360
61,80 ден 61,80 ден 61.800000000000004 MKD
Батерија NRG+ за Asus Eee PC 1011 1015 1215 A32-1015
1.799,00 ден 1.799,00 ден 1799.0 MKD
NRG+ Батерија за лаптоп ASUS Eee PC 1016 Series, Eee PC 1015 Series, Eee PC VX6 Series
(PN) A31-1015, AL31-1015, AL32-1015
10.8V, 4400mAh/48Wh
Батерија NRG+ за Acer Aspire 4732 5732Z NV52 AS09A41
1.799,00 ден 1.799,00 ден 1799.0 MKD
NRG+ Батерија за лаптоп Acer Aspire 4732z, Aspire 5332, Aspire 5334, Aspire 5516, Aspire 5517, Aspire 5532, Aspire 5734z, Gateway NV51, Gateway NV52, Gateway NV53, Gateway NV54, Emachine E625
(PN) AS09A41, AS09A51, AS09A31
10.8V 4400mAh/48Wh
Батерија NRG+ за LENOVO ThinkPad T440P L440 T540P L540 W540 45N1144
2.299,01 ден 2.299,01 ден 2299.01 MKD
NRG+ Батерија за лаптоп LENOVO ThonkPad T440P Series, ThinPad L440 Series, ThinkPad T540P Series, ThinkPad L540 Series, ThinkPad W540 Series
(PN) 45N1144, 45N1148, 45N1150
11.1V 4400mAh/49Wh
Батерија NRG+ за Lenovo ThinkPad SL410 T410 T510 42T4235
2.399,00 ден 2.399,00 ден 2399.0 MKD
NRG+ Батерија за лаптоп LENOVO ThinkPad SL410 Series, ThinkPad SL510 Series, ThinkPad T410, ThinkPad T510, ThinkPad W510, ThinkPad W520, ThinkPad E40, ThinkPad E50, ThinkPad Edge 14 Series, ThinkPad Edge E420, ThinkPad Edge E520, ThinkPad L410, ThinkPad L510, ThinkPad L420,ThinkPad L520, ThinkPad T410i , ThinkPad T510i
(PN) 42T4235, 42T4733, ASM 42T4703
10.8V 6600mAh/71Wh
Батерија NRG+ за Lenovo 3000 B550 G430 G450 G530 42T4585
2.099,00 ден 2.099,00 ден 2099.0 MKD
NRG+ Батерија за лаптоп Lenovo 3000 G430 Series, G450 Series, G530 Series, G550 Series, IdeaPad V460, IdeaPad G430, IdeaPad B460
(PN) L08L6Y02, 42T4586, L08L6C02
11.1V 4400mAh/49Wh
Батерија NRG+ за DELL Latitude E5440 E5540 N5YH9
2.299,01 ден 2.299,01 ден 2299.01 MKD
NRG+ Батерија за лаптоп Dell Latitude E5540, Dell Latitude E5440
(PN) N5YH9, VV0NF, NVWGM
11.1V, 4400mAh/49Wh
Батерија NRG+ за Dell Inspiron 1440 1500 1525 1545, X284G
1.699,00 ден 1.699,00 ден 1699.0 MKD
NRG+ Батерија за лаптоп Dell Inspiron 1525, Dell Inspiron 1526, Dell Inspiron 1545, Vostro 500
(PN) X284G, 0F965N
11.1V, 4400mAh/49Wh
Напонски кабел за полначи 1.5 m
119,99 ден 119,99 ден 119.99000000000001 MKD
Напонски кабел за полначи, 3 пина, 150cm
Батерија за DELL Inspiron 5445 5447 5448 TRHFF 43Wh
3.699,00 ден 3.699,00 ден 3699.0 MKD
Заменска батерија за DELL Inspiron 5445 5447 5448 TRHFF 11.1V 43Wh
Полнач за LENOVO 4X20M26268 USB Type C 65W
1.899,00 ден 1.899,00 ден 1899.0 MKD
Стандарден AC адаптер за Lenovo 65V (USB Tipe-C) - нуди брзо и ефикасно полнење дома, во канцеларија и во движење. Овој полнач од 65 V е компатибилен со лаптопите и таблетите кои поддржуваат ThinkPad USB-C. Има Smart Voltage: технологија која автоматски детектира и испорачува 5V / 2A, 9V / 2A, 15V / 3A или 20V / 2.25A. Полначот се продава без напонски кабел.
Полнач за ACER UltraBook ChromeBook 19V 3.42A 3.0*1.1mm
849,00 ден 849,00 ден 849.0 MKD
Заменски адаптер-полнач за ACER UltraBook 65W, конкетор 3.0x1.1mm
Полнач за Asus ZenBook 19V 2.37A, 3.0*1.1mm
649,00 ден 649,00 ден 649.0 MKD
Заменски адаптер-полнач за Asus ZenBook 45W, конектор 3.0x1.1mm
Полнач за DELL 19.5V 4.62A 4.5*3.0mm
849,00 ден 849,00 ден 849.0 MKD
Заменски полнач за лаптоп DELL ADP-90LD B, 90W конектор 4.5*3.0mm со иглица
Полнач за DELL Inspiron 11 series 3000 XPS18 XPS1810 19.5V 3.33A 4.5*3.0mm
750,00 ден 750,00 ден 750.0 MKD
Заменски полнач за лаптоп DELL Inspiron 11 series 3000 XPS18 XPS1810 - 65W, 4.5x3.0mm конектор со иглица во средина
Полнач за DELL Vostro 14 3468 14 5468 15 5568
649,00 ден 649,00 ден 649.0 MKD
Заменски полнач за лаптоп DELL Vostro 14 series  15 Series - 45W, 4.5x3.0mm конектор со иглица во средина
Полнач за SONY VAIO 19.5V, 4.7A, konektor 6.0*4.4mm
849,00 ден 849,00 ден 849.0 MKD
Заменски полнач за лаптоп SONY VAIO, 90W со 6.0x4.4 конектор
Полнач за Asus UltraBook UX21 UX31 UX32 19V 2.37A 4.0*1.35mm
649,00 ден 649,00 ден 649.0 MKD
Заменски полнач за лаптоп ASUS Ultra Book - 45W, конектор - 4.0x1.35mm
Полнач за ASUS ASUS VivoBook X201E Q200E X553M EXA1206CH ADP-33AW C
649,00 ден 649,00 ден 649.0 MKD
Заменски полнач за лаптоп ASUS Ultrabook VivoBook X201E Q200E X553M EXA1206CH ADP-33AW C AD890026 010-1LF
Полнач за Toshiba 15V 5A 6.3*3.0 mm
849,00 ден 849,00 ден 849.0 MKD
Заменски полнач за лаптоп Toshiba Satellite 220, 230, 300,1500,2000 75W, со 6.3x3.0mm конектор