• Специјална понуда за првата нарачка
  • |
  • Код : #ASDA44
  • |
  • Добијте бесплатна испорака
Филтри
x

Категориja на производ

Брз филтер
x
Брз Филтер

Како да го пронајдете полначот кој го барате?

1. Најпрво изберете бренд - HP, DELL, итн.

2. Погледнете ги сликите на конекторот кои ги ставивме на страната - прикажани се само оние кои ги користи тој произведувач. Изберете го тој што ви одговара (се разликуваат по изглед и димензии).

3. Ќе добиете приказ на моделите кои одговараат. Проверете ја потребната декларирана моќност на полначот - запишана е на налепницата на долната страна на лаптопот (input DC). Моќноста на полначот може да биде иста или поголема.

Популарни Брендови

Производи:

Напонски кабел за полначи 1.5 m
119,99 ден 119,99 ден 119.99000000000001 MKD
Напонски кабел за полначи, 3 пина, 150cm
Полнач NRG+ USB Type C 65W
1.899,00 ден 1.899,00 ден 1899.0 MKD
Стандарден AC адаптер NRG+ за 65W (USB Type-C) - нуди брзо и ефикасно полнење дома, во канцеларија и во движење. Овој полнач од 65 V е компатибилен со лаптопите и таблетите кои поддржуваат ThinkPad USB-C. Има Smart Voltage: технологија која автоматски детектира и испорачува 5V / 2A, 9V / 2A, 15V / 3A или 20V / 2.25A. Полначот се продава без напонски кабел.
Полнач за ACER UltraBook ChromeBook 19V 3.42A 3.0*1.1mm
849,00 ден 849,00 ден 849.0 MKD
Заменски адаптер-полнач за ACER UltraBook 65W, конкетор 3.0x1.1mm
Полнач за Asus ZenBook 19V 2.37A, 3.0*1.1mm
649,00 ден 649,00 ден 649.0 MKD
Заменски адаптер-полнач за Asus ZenBook 45W, конектор 3.0x1.1mm
Полнач NRG+ за DELL 19.5V 4.62A 4.5*3.0mm
849,00 ден 849,00 ден 849.0 MKD
NRG+ заменски полнач за лаптоп DELL ADP-90LD B, 90W конектор 4.5*3.0mm со иглица
Полнач NRG+ за DELL Inspiron 11 series 3000 XPS18 XPS1810 19.5V 3.33A 4.5*3.0mm
750,00 ден 750,00 ден 750.0 MKD
NRG+ заменски полнач за лаптоп DELL Inspiron 11 series 3000 XPS18 XPS1810 - 65W, 4.5x3.0mm конектор со иглица во средина
Полнач NRG+ за DELL Vostro 14 3468 14 5468 15 5568
649,00 ден 649,00 ден 649.0 MKD
NRG+ заменски полнач за лаптоп DELL Vostro 14 series  15 Series - 45W, 4.5x3.0mm конектор со иглица во средина
Полнач NRG+ за SONY VAIO 19.5V, 4.7A, konektor 6.0*4.4mm
849,00 ден 849,00 ден 849.0 MKD
NRG+ заменски полнач за лаптоп SONY VAIO, 90W со 6.0x4.4 конектор
Полнач NRG+ за Asus UltraBook UX21 UX31 UX32 19V 2.37A 4.0*1.35mm
649,00 ден 649,00 ден 649.0 MKD
NRG+ заменски полнач за лаптоп ASUS Ultra Book - 45W, конектор - 4.0x1.35mm
Полнач NRG+ за ASUS 33W 4.0*1.35 конектор
649,00 ден 649,00 ден 649.0 MKD
NRG+ заменски полнач за лаптоп ASUS Ultrabook VivoBook X201E Q200E X553M EXA1206CH ADP-33AW C AD890026 010-1LF
Полнач за Toshiba 15V 5A 6.3*3.0 mm
849,00 ден 849,00 ден 849.0 MKD
Заменски полнач за лаптоп Toshiba Satellite 220, 230, 300,1500,2000 75W, со 6.3x3.0mm конектор
Полнач за Samsung 19V 4.74A 5.5*3.0mm
849,00 ден 849,00 ден 849.0 MKD
Заменски адаптер за лаптоп Samsung, 85W 5.5x3.0 конектор
Полнач за Samsung 19V 3.16A 5.5*3.0
750,00 ден 750,00 ден 750.0 MKD
Заменски полнач за лаптоп Samsung, 5.5 x 3.0 mm конектор, 60W
Полнач за LENOVO G500 G700 T440 20V 4.5A Square Pin
999,00 ден 999,00 ден 999.0 MKD
Заменски полнач за лаптоп LENOVO, 20V 90W Square Pin
Полнач NRG+ за LENOVO G500 G700 T440 20V 3.25A Square Pin
849,00 ден 849,00 ден 849.0 MKD
NRG+ заменски полнач за лаптоп LENOVO, 20V 65W Square Pin
Полнач за LENOVO ThinkPad X230s X240 Yoga 11 - 20V 2.25A USB Pin
750,00 ден 750,00 ден 750.0 MKD
Заменски полнач за лаптоп LENOVO ThinkPad X230 X240 X240s Yoga 11 i 11S - 20V 45W Square Pin
Полнач NRG+ за LENOVO IdeaPad 100-14IBY 100-15IBD 100-15IBY
649,00 ден 649,00 ден 649.0 MKD
NRG+ заменски полнач за лаптоп LENOVO IdeaPad 100-14IBY 100-15IBD 100-15IBY 
45W - 20V 2.25A 4.0*1.7mm konektor,
Полнач за Toshiba UltraBook Z10t Portege U920T PA5072U-1ACA
750,00 ден 750,00 ден 750.0 MKD
Полнач за лаптоп Toshiba 19V 2.37A (4.0*1.7) - PA5072A-1AC3,PA5072E-1AC3,PA5072U-1ACA
Полнач за HP Compaq Mini 1000 110c CQ10
649,00 ден 649,00 ден 649.0 MKD
Заменски полнач за лаптоп HP Compaq - 19V 1.58A 30W, со 4.0*1.7mm конектор
Полнач NRG+ за Apple Macbook Pro 85W MagSafe 2 A1424
2.199,00 ден 2.199,00 ден 2199.0 MKD
NRG+ заменски полнач за MacBook Pro Retina Display A1398, MagSafe 2 T конектор 85W