• Специјална понуда за првата нарачка
  • |
  • Код : #ASDA44
  • |
  • Добијте бесплатна испорака
Филтри
x

Категориja на производ

Брз филтер
x
Брз Филтер
Полнач за лаптоп Fujitsu Siemens19V 4.22A 5.5*2.5mm
849,00 ден 849,00 ден 849.0 MKD
Заменски адаптер за лаптоп Fujitsu Siemens 80W, 5.5*2.5mm
Излезен напон: 19V
Излезна струја: 4.22A
Полнач NRG+ за Asus, Fujitsu, HP, Lenovo, Toshiba, MSI 19V 4.7A 90W 5.5*2.5mm
949,00 ден 949,00 ден 949.0 MKD
NRG+ заменски полнач за лаптоп - 90W со 5.5x2.5 mm конектор, компатибилен со лаптоп моделите ASUS, ACER, TOSHIBA, HP, Compaq, FUJITSU, IBM, LENOVO кои користат 5.5*2.5mm конектор