• Специјална понуда за првата нарачка
  • |
  • Код : #ASDA44
  • |
  • Добијте бесплатна испорака

Батерија за APPLE MacBook Air 13" (2010 - 2012) - A1405

Zamenska baterija za laptop APPLE Macbook Air 13"  A1369 EMC 2469 - Jul 2011 - Jun 2012  MacBookAir4,2 - A1405 38Wh, 7.3V 5200mAh

4.099,00 ден 4.099,00 ден 4099.0 MKD

2.640,71 ден

  • Garancija
  • Kapacitet

This combination does not exist.

Додади во корпа

Гаранција 6 месеци
Бесплатна испорака за износ над 2.500ден
Испорака за еден ден!

 

Компатибилни лаптоп модели

A1369 - Jul. 2011 - Jun.2012

MacBookAir4,2

EMC 2469

MC965LL/A (128 GB), MC966LL/A (256 GB)

Компатибилни ознаки на батеријата:

A1405

020-7379-A 

661-6055

661-6639

Specifications for Батерија за APPLE MacBook Air 13" (2010 - 2012) - A1405

Garancija 6 meseci
Kapacitet 5200mAh
This is a preview of the recently viewed products by the user.
Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.

Скоро прегледани производи