• Специјална понуда за првата нарачка
  • |
  • Код : #ASDA44
  • |
  • Добијте бесплатна испорака

Полнач за Dell 19.5V 6.7A 7.4*5.0

Заменски полнач 130W, со конектор 7.4x5.0 mm

1.799,00 ден 1.799,00 ден 1799.0 MKD

1.540,06 ден

  • Garancija
  • Конектор
  • Моќност
  • Напон

This combination does not exist.

Додади во корпа

Гаранција 6 месеци
Бесплатна испорака за износ над 2.500ден
Испорака за еден ден!

Punjač se prodaje bez naponskog kabla 

Ako vam je potreban, možete dodati poručite posebno

Напомена - полначот се продава без напонски кабел! 

Оригинални ознаки:

PA-1131-02D, NADP-130AB, 9Y819, W1828, D1078, K5294, 310-4180, PA-13,X7329 ,HP-AD130B13P,PP05XA
 D5A,W1828,T5322,NADP-130AB,NADP-130ABB,NADP-130AB D,D1078,TC887,301-6580,310-8275,310-7848,
 310-7489,ADP-15150,IM-M150727,PA-1131-02D2 PA-4E,FA130PE1-00 JU012

Компатибилни модели:

E1405 E1505 E1705 1720 1721 300m 500m 510m 5150 5160 600m 630m 6000 6400 640m 700m 710m 8500 8600 8600C 9200 9300 9400

Dell Latitude: 100L 131L D400 D410 D420 D430 D500 D510 D520 D531 D600 D610 D620 D630 D631 D800 D810 D820 D830 X1 X300

Dell Precision: M20 M2300 M4300 M60 M6300 M65 M70 M90

Dell Vostro 1000 1400 1500 1700

Dell XPS Gen2 M1210 M1330 M140 M170 M1710

Dell Inspiron Notebooks: 5150, 5160, 9300
 Dell Latitude E5420 E5520 Notebook
 Dell  XPS / Precision Notebooks: M Series Notebooks
 DELL XPS:M1210, M170, M1710, GEN 2, Precision:M90, M6300 M2400 M4400
 Dell Latitude E5400 E6400 E6400 ATG E6500

Specifications for Полнач за Dell 19.5V 6.7A 7.4*5.0

Laptop Batteries
Garancija 6 meseci
Laptop punjači
Конектор 7.4*5.0
Моќност 130W
Uncategorized
Напон 19.5V
This is a preview of the recently viewed products by the user.
Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.

Скоро прегледани производи