• Специјална понуда за првата нарачка
  • |
  • Код : #ASDA44
  • |
  • Добијте бесплатна испорака

Полнач за LENOVO ThinkPad X230s X240 Yoga 11 - 20V 2.25A USB Pin

Заменски полнач за лаптоп LENOVO ThinkPad X230 X240 X240s Yoga 11 i 11S - 20V 45W Square Pin

750,00 ден 750,00 ден 750.0 MKD

527,77 ден

  • Garancija
  • Конектор
  • Моќност
  • Напон

This combination does not exist.

Додади во корпа

Гаранција 6 месеци
Бесплатна испорака за износ над 2.500ден
Испорака за еден ден!

Punjač se prodaje bez naponskog kabla 

Ako vam je potreban, možete dodati poručite posebno

Компатибилни ознаки:

0C19880 ADLX45NDC3A ADLX45NCC3A ADLX45NLC3  45N0293 45N0294 45N0289 45N0290 PA-1450-12 45N0297 45N0298 36001646 45K2225 0B47030 0C19880 ADLX45NLC3A 36200245 36200246 36200280 ADLX45NDC3 ADLX45NDC3A ADLX45NLC3 ADLX45NLC2A 45N0289 45N0290 45N0293 45N0294 45N0295 45N0296 PA-1450-12

Компатибилни модели ( некои од):

ThinkPad X240

ThinkPad X230s

ThinkPad X240s

Yoga 11

Yoga 11S

Lenovo ThinkPad X1 Helix 11.6 Series Ultrabooks

ThinkPad Helix 11.6 i5-3337U i5-3427U i7-3667U 

Lenovo ThinkPad Helix 3698-4UU 3698-4PU 3698-4NU 3698-4SU 3698-4RU 3698-4MU 3698-4LU 3698-4KU 3702-5AU 3702-46U 3702-45U 3702-44U 3702-43U 3701-2QU 3701-2PU

Lenovo Yoga 11S 20246 59370505 59376649 59370514 59370504 59370508 59370512 59370520 59370526 59370525 59370528 59385438

Lenovo ThinkPad T431S 20AA000-SCC Lenovo ThinkPad T431S 20AA000-TCC Lenovo ThinkPad T431S 20AA000-UCC Lenovo ThinkPad T431S 20AA000-VCC Lenovo ThinkPad T431S 20AA000-XCC

листата на модели не е конечна, проверете го моделот на полначот!

Specifications for Полнач за LENOVO ThinkPad X230s X240 Yoga 11 - 20V 2.25A USB Pin

Laptop Batteries
Garancija 6 meseci
Laptop punjači
Конектор LeSq
Моќност 45W
Uncategorized
Напон 20V
This is a preview of the recently viewed products by the user.
Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.

Скоро прегледани производи