• Специјална понуда за првата нарачка
 • |
 • Код : #ASDA44
 • |
 • Добијте бесплатна испорака

Батерија за Dell Studio XPS 1640 W298C

Батерија за лаптоп DELL Studio XPS 1640, Studio XPS 1647, Studio XPS 1645, Studio XPS 16
(PN) 312-0814, W303C
11.1V, 4400mAh/49Wh

1.799,00 ден 1.799,00 ден 1799.0 MKD

2.285,98 ден

  This combination does not exist.

  Додади во корпа

  Гаранција 6 месеци
  Бесплатна испорака за износ над 2.500ден
  Испорака за еден ден!


  Компатибилни ознаки на батеријата


  • 312-0814
  • U011C
  • W298C
  • X411C
  • 312-0815
  • 451-10692
  • W303C

  Компатибилни лаптоп модели


  • Studio 16 Laptop
  • Studio XPS 1645
  • Studio XPS 16
  • Studio XPS 16(1647)
  • Studio XPS 16(1645)
  • Studio XPS 1640
  • Studio XPS 1647


  This is a preview of the recently viewed products by the user.
  Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.

  Скоро прегледани производи