• Специјална понуда за првата нарачка
  • |
  • Код : #ASDA44
  • |
  • Добијте бесплатна испорака

Батерија за Dell Vostro 3300 3350, 50TKN

Батерија за лаптоп DELL Vostro 3300, Vostro 3350
(PN) 50TKN, NF52T, GRNX5
14.8V, 2200mAh/33Wh

1.899,00 ден 1.899,00 ден 1899.0 MKD

1.100,04 ден

  • Garancija
  • Капацитет

This combination does not exist.

Додади во корпа

Гаранција 6 месеци
Бесплатна испорака за износ над 2.500ден
Испорака за еден ден!

Компатибилни ознаки на батеријата:

050TKN 07W5X0 07W5X09C 093G7X 0GRNX5 0NF52T 0V9TYF 0XXDG0 312-1007 451-11354 451-11355 451-11544 50TKN 7W5X0 7W5X09C 93G7X GRNX5 NF52T P09S P09S001 V9TYF XXDG0

Компатибилни лаптоп модели:

  • Vostro 3300
  • Vostro 3350

 

Specifications for Батерија за Dell Vostro 3300 3350, 50TKN

Laptop Batteries
Garancija 6 meseci
BRISANJE
Капацитет 2200mAh
This is a preview of the recently viewed products by the user.
Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.

Скоро прегледани производи