• Специјална понуда за првата нарачка
  • |
  • Код : #ASDA44
  • |
  • Добијте бесплатна испорака

Батерија за Dell Inspiron 6300 6400 E1505 E1705 Latitude 131L Vostro 1000 TD349

Батерија за лаптоп Dell Inspiron 1501, 6300, 6400, E1405, E1501, E1505, E1705 Latitude 131L Vostro 1000 - стандарден капацитет - 4400mAh

1.799,00 ден 1.799,00 ден 1799.0 MKD

1.100,04 ден

  • Garancija
  • Kapacitet

This combination does not exist.

Додади во корпа

Гаранција 6 месеци
Бесплатна испорака за износ над 2.500ден
Испорака за еден ден!

Компатибилни лаптоп модели

Dell E1505
Dell Inspiron 1501
Dell Inspiron 6300
Dell Inspiron 6400
Dell Inspiron E1405
Dell Inspiron E1501
Dell Inspiron E1505
Dell Inspiron E1705
Dell Latitude 131L
Dell Vostro 1000

 

Компатибилни ознаки на батеријата:

0JN149
0UD260
312-0427
312-0428
312-0461
312-0466
312-0599
451-10338
451-10339
451-10424
GD761

HK421
JN149
KD476

PD942
PD945
PD946
RD850
RD857
RD859
TD344
TD349
UD260
UD264
UD265
UD267
XU937

 

Specifications for Батерија за Dell Inspiron 6300 6400 E1505 E1705 Latitude 131L Vostro 1000 TD349

Garancija 6 meseci
Kapacitet 4400mAh
This is a preview of the recently viewed products by the user.
Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.

Скоро прегледани производи