• Специјална понуда за првата нарачка
 • |
 • Код : #ASDA44
 • |
 • Добијте бесплатна испорака

Батерија за HP 5310m 5310M 5320M FL04

Батерија за лаптоп HP 5310M i 5320M, Polymer - 2600mAh

3.199,00 ден 3.199,00 ден 3199.0 MKD

1.760,06 ден

 • Garancija

This combination does not exist.

Додади во корпа

Гаранција 6 месеци
Бесплатна испорака за износ над 2.500ден
Испорака за еден ден!

Компатибилни ознаки на батеријата:

 • HSTNN-SB0H
 • HSTNN-SBOH
 • HSTNN-DB0H
 • HSTNN-DBOH
 • HSTNN-C72C
 • FL04
 • BQ352AA
 • 538693-251
 • 538693-271
 • 538693-961
 • 580956-001
 • AT907AA

Компатибилни лаптоп модели:

 • ProBook 5310M 
 • ProBook 5320M

Specifications for Батерија за HP 5310m 5310M 5320M FL04

Garancija 6 meseci
This is a preview of the recently viewed products by the user.
Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.

Скоро прегледани производи