• Специјална понуда за првата нарачка
 • |
 • Код : #ASDA44
 • |
 • Добијте бесплатна испорака

Батерија за Lenovo IdeaPad S10e S9e 45K2177

Батерија за лаптоп Lenovo S9, S9e, S10, S10e 2200 mAh, 10.8V

1.399,00 ден 1.399,00 ден 1399.0 MKD

1.915,18 ден

  This combination does not exist.

  Додади во корпа

  Гаранција 6 месеци
  Бесплатна испорака за износ над 2.500ден
  Испорака за еден ден!

  Компатибилни лаптоп модели

  Lenovo IdeaPad Lite S10
  Lenovo IdeaPad Lite S9
  Lenovo IdeaPad S10
  Lenovo IdeaPad S10 20015
  Lenovo IdeaPad S10 4231
  Lenovo IdeaPad S10-423134
  Lenovo IdeaPad S10-423135U       
  Lenovo IdeaPad S10C
  Lenovo IdeaPad S10e
  Lenovo IdeaPad S10e 4068    
  Lenovo IdeaPad S10e 4187
  Lenovo IdeaPad S10L
  Lenovo IdeaPad S12
  Lenovo IdeaPad S9
  Lenovo IdeaPad S9e

   

  Компатибилни ознаки на батеријата:

  • L08C3B21
  • TF83700068D
  • 1BTIZZZ0LV1
  • LB121000713-A00-088I-C-OOKO
  • 45K2175
  • 45K2177
  • 51J0398
  • 51J0399
  • ASM 42T4683
  • FRU 42T4682
  • L08S3B21
  • L08S6C21
  This is a preview of the recently viewed products by the user.
  Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.

  Скоро прегледани производи