• Специјална понуда за првата нарачка
 • |
 • Код : #ASDA44
 • |
 • Добијте бесплатна испорака

Полнач за HP Stream 11 13 14 EliteBook Folio 1040 G1 Spectre Ultrabook 2.31A

Заменски полнач за лаптоп HP Stream 11, Stream 13, Stream 14 EliteBook Folio 1040 HP Split 13, Spectre UltraBook - 19.5V 2.31A, конектор 4.5x3.0

649,00 ден 649,00 ден 649.0 MKD

615,53 ден

 • Garancija
 • Конектор
 • Моќност
 • Напон

This combination does not exist.

Додади во корпа

NRG+

Гаранција 6 месеци
Бесплатна испорака за износ над 2.500ден
Испорака за еден ден!

Punjač se prodaje bez naponskog kabla 

Ako vam je potreban, možete dodati poručite posebno

Компатибилни модели:

 • Hp Stream 11 
 • Hp Stream 13 
 • Hp Stream 14 
 • HP EliteBook Folio 1040 G1 F2R68UT, F2R70UT, F2R72UT 
 • HP Split 13 x2 13-g100, 13-g110dx, 13-g118ca, 13-m000, 13-m010dx, 13-m100, 13-m110ca, 13-m110dx, 13t-g100, 13t-m000, 13t-m1000 HP Spectre Ultrabook x2 PC 13-3000, 13t-3000, 13t-h200, 13-3010dx, 13-3018ca, 13-h210dx, 13-h211nr
 • HP Pavilion x2 11-h, 13-p Series 11-h000, 11-h110nr, 11t-h100, 11-h010ca, 11-h010nr, 11-h013dx, 11t-h000, 13-p110nr, 13-p120nr, 13-p111nr, 13-p113cl, 13-p117cl, 13-p120ca, 13z-p100

Оригинални ознаки:

719309-003 721092-001 741727-001 740015-001 719309-001 719309-003 854054-002 854054-003 854054-001

Конектор 4.5x3.0mm со иглица

Напомена - полначот се продава без напонски кабел! 

Specifications for Полнач за HP Stream 11 13 14 EliteBook Folio 1040 G1 Spectre Ultrabook 2.31A

Laptop Batteries
Garancija 6 meseci
Laptop punjači
Конектор 4.5*3.0
Моќност 45W
Uncategorized
Напон 19.5V
This is a preview of the recently viewed products by the user.
Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.

Скоро прегледани производи