• Специјална понуда за првата нарачка
 • |
 • Код : #ASDA44
 • |
 • Добијте бесплатна испорака

Батерија за ACER E5 Extensa 15 EX2520 AL15A32

Батерија за лаптоп ACER E5 серија, Extensa 15 serije. EX2520 - AL15A32 - 14.8V 2200mAh

2.099,00 ден 2.099,00 ден 2099.0 MKD

25,00 ден

  This combination does not exist.

  Додади во корпа

  Гаранција 6 месеци
  Бесплатна испорака за износ над 2.500ден
  Испорака за еден ден!


  Компатибилни лаптоп модели:


  E5-553G, E5-573G, E5-573G-56P4, E5-573G-557U, E5-573G-57JR, E5-573G-73EL, E5-573G-56AV, E5-573G-5274, E5-473G, E5-473G-561X, E5-473G-3525, E5-473G-55WJ, E5-473G-56T8, E5-473G-59L5, E5-422G, E5-522G, E5-532G, E5-772G

  Aspire V3-574G

  Extensa 15, Extensa 15 2520, Extensa 15 2520G, Extensa 2520, Extensa 2520G, Extensa 15 2530, Extensa 15 2530G,

  Extensa EX2520G, EX2520G-59W1, EX2520G-79T0, EX2520G-58LJ, EX2520G-P4HX, Extensa 2530, Extensa 2530G, Extensa EX2530G,

  F5-573G-52MF, F5-572G-59AK Series


  Компатибилни ознаки на батеријата:


  AL15A32

  This is a preview of the recently viewed products by the user.
  Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.

  Скоро прегледани производи