• Специјална понуда за првата нарачка
  • |
  • Код : #ASDA44
  • |
  • Добијте бесплатна испорака

Батерија за ASUS X555 A556 F550 F554 F555 K555 R556 V405 W519 X551MA Y583 C21N1347

Батерија за лаптоп ASUS X555 Series, X554, X554L, F550 F550JK, F554, F554L, F555, F555L, FL5500, FL5500L, FL5600, FL5600L
(PN) C21N1347
7.5V 4400mAh

2.499,00 ден 2.499,00 ден 2499.0 MKD

1.760,06 ден

  • Garancija

This combination does not exist.

Додади во корпа

Гаранција 6 месеци
Бесплатна испорака за износ над 2.500ден
Испорака за еден ден!

Компатибилни ознаки на батеријата:

C21N1347
2ICP4/63/134

Компатибилни лаптоп модели:

X554 X 554L X555 X 555L X555LA X555LD X555LN

F550 F550JK F554 F554L F555 F555L FL5500 FL5500L FL5600 FL5600L A555 A555L A556 A556U K555 K555L K555Z R556 R556L R557 R557L

C21PP95 

 

 

Specifications for Батерија за ASUS X555 A556 F550 F554 F555 K555 R556 V405 W519 X551MA Y583 C21N1347

Garancija 6 meseci
This is a preview of the recently viewed products by the user.
Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.

Скоро прегледани производи