• Специјална понуда за првата нарачка
  • |
  • Код : #ASDA44
  • |
  • Добијте бесплатна испорака

Батерија зa Dell XPS M1530 TK330

Батерија за лаптоп DELL XPS-M1530 4400mAh 11.1V

1.899,00 ден 1.899,00 ден 1899.0 MKD

1.100,04 ден

  • Garancija
  • Kapacitet

This combination does not exist.

Додади во корпа

Гаранција 6 месеци
Бесплатна испорака за износ над 2.500ден
Испорака за еден ден!

Компатибилни ознаки на батеријата:

12-00622
312-0622
312-0660
312-0662
312-0663
312-0664
312-0665
451-10528
GP975
RN894
RN897
RU006
RU030
RU033
TK330
XT828
XT832

Компатибилни лаптоп модели

  • DELL XPS M1500 series
  • DELL XPS M1530 series

 

Specifications for Батерија зa Dell XPS M1530 TK330

Garancija 6 meseci
Kapacitet 4400mAh
This is a preview of the recently viewed products by the user.
Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.

Скоро прегледани производи