• Специјална понуда за првата нарачка
 • |
 • Код : #ASDA44
 • |
 • Добијте бесплатна испорака

Батерија за HP Chromebook 210 G1 11 G3 i G4 Serije PE03

Батерија за лаптоп HP ChromeBook 210 G1 Chromebook 11 G3 i G4 - HSTNN-PB6J, PE03XL, 766801-421
10.8V, 4000mAh

2.399,00 ден 2.399,00 ден 2399.0 MKD

1.760,06 ден

 • Garancija
 • Kapacitet

This combination does not exist.

Додади во корпа

Гаранција 6 месеци
Бесплатна испорака за износ над 2.500ден
Испорака за еден ден!

 

Компатибилни ознаки на батеријата:    

PE03 PE03XL PE03036XL;HSTNN-PB6J HSTNN-LB6M;767058-005 767068-005 766801-851 766801-421

Компатибилни лаптоп модели:

 • HP Chromebook 210 G1
 • HP Chromebook 11 G3
 • HP Chromebook 11 G4
 • HP Chromebook 11-2101tu 11-2102tu 11-2103tu 11-2104tu 11-2199nf 11-2101nf 11-2100nd 11-2100nr 11-2110nr
 • HP Chromebook 11 N2830 N2840
 • HP Chromebook N1C10UA N6R26AA N6R28AA N6R30AA N6R32AA

 

Specifications for Батерија за HP Chromebook 210 G1 11 G3 i G4 Serije PE03

Garancija 6 meseci
Kapacitet 4400mAh
This is a preview of the recently viewed products by the user.
Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.

Скоро прегледани производи