• Специјална понуда за првата нарачка
 • |
 • Код : #ASDA44
 • |
 • Добијте бесплатна испорака

Батерија за LENOVO B40 B50 N40 N50 E40 M4400 L13S4A01

Батерија за лаптоп LENOVO M4400 M4450 V4400 B40 B50 N40 N50 E40 Series - 14.4V 2200mAh

2.099,00 ден 2.099,00 ден 2099.0 MKD

1.760,06 ден

 • Garancija

This combination does not exist.

Додади во корпа

Гаранција 6 месеци
Бесплатна испорака за износ над 2.500ден
Испорака за еден ден!

Компатибилни ознаки на батеријата:

 • 45N1184
 • 45N1185
 • L12L4E55 (4ICR19/66)
 • L12M4E55 (4ICR18/65)
 • L13M4A01
 • L13L4A01
 • L13S4A01
 • 12150019

Компатибилни лаптоп модели

 • LENOVO B40-30 Series
 • LENOVO B40-45 Series
 • LENOVO B40-70 Series
 • LENOVO B50-30 Series
 • LENOVO B50-30 Touch Series
 • LENOVO B50-45 Series
 • LENOVO B50-70 Series
 • LENOVO N40-30 Series
 • LENOVO N40-45 Series
 • LENOVO N40-70 Series
 • LENOVO N50-30 Series 
 • LENOVO N50-45 Series
 • LENOVO N50-70 Series
 • LENOVO M4400 Series
 • LENOVO M4400A Series 
 • LENOVO M4450 Series
 • LENOVO M4450A Series 
 • LENOVO V4400 Series
 • LENOVO V4400A Series
 • LENOVO E40-30 Series
 • LENOVO E40-45 Series
 • LENOVO E40-70 Series
 • LENOVO E40-70A Series
 • LENOVO E40-80 Series

Specifications for Батерија за LENOVO B40 B50 N40 N50 E40 M4400 L13S4A01

Garancija 6 meseci
This is a preview of the recently viewed products by the user.
Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.

Скоро прегледани производи