• Специјална понуда за првата нарачка
  • |
  • Код : #ASDA44
  • |
  • Добијте бесплатна испорака

Батерија за Lenovo ThinkPad X100E 4400mAh 42T4785

Батерија за лаптоп Lenovo ThinkPad X100E, Edge 11" 4400mAh 10.8V

1.999,00 ден 1.999,00 ден 1999.0 MKD

1.320,05 ден

  • Garancija
  • Kapacitet

This combination does not exist.

Додади во корпа

Гаранција 6 месеци
Бесплатна испорака за износ над 2.500ден
Испорака за еден ден!

Компатибилни лаптоп модели:

Lenovo ThinkPad Edge 11-inch
Lenovo ThinkPad Edge 11-inch NVY4LFR
Lenovo ThinkPad Edge 11-inch NVZ24FR
Lenovo ThinkPad Edge 11-inch NVZ3BGE
Lenovo ThinkPad X100e
Lenovo ThinkPad X100e 2876
Lenovo ThinkPad X100e 3506
Lenovo ThinkPad X100e 3507
Lenovo ThinkPad X100e 3508
Lenovo ThinkPad X120e

Компатибилни ознаки на батеријата:

 
0A36278
42T4781
42T4783
42T4784
42T4785
42T4787
42T4788
42T4789
42T4829
42T4830
42T4831
42T4841
42T4843
42T4854
42T4855
42T4856
42T4889
42T4891
42T4893
42T4894
42T4895
42T4897
57Y4558
57Y4559
ASM 42T4784
ASM 42T4786
ASM 42T4788
FRU 42T4781
FRU 42T4783
FRU 42T4785
FRU 42T4787
FRU 42T4789
FRU 42T4829
FRU 42T4841
FRU 42T4843
FRU 42T4854
FRU 42T4855
FRU 42T4856
FRU 42T4889
FRU 42T4891
FRU 42T4895
FRU 42T4897

Specifications for Батерија за Lenovo ThinkPad X100E 4400mAh 42T4785

Garancija 6 meseci
Kapacitet 4400mAh
This is a preview of the recently viewed products by the user.
Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.

Скоро прегледани производи