• Специјална понуда за првата нарачка
 • |
 • Код : #ASDA44
 • |
 • Добијте бесплатна испорака

Батерија NRG+ за FUJITSU LifeBook A530 AH530 A531 AH531 FPCBP250

NRG+ Батерија за лаптоп FUJITSU LifeBook A530, A531, AH530, AH531, LH520, LH52/C, LH530, PH521, LH701, LH701A
(PN) FPCBP250
10.8V 4400mAh/48Wh

1.799,00 ден 1.799,00 ден 1799.0 MKD

1.320,05 ден

 • Garancija
 • Kapacitet

This combination does not exist.

Додади во корпа

NRG+

Гаранција 6 месеци
Бесплатна испорака за износ над 2.500ден
Испорака за еден ден!

Компатибилни ознаки на батеријата:


 • CP477891-01
 • FMVNBP186
 • FPCBP250
 • FPCBP250AP
 • S26391-F495-L100
 • S26391-F840-L100

 Компатибилни FUJITSU лаптоп модели: 


 • LifeBook A530
 • LifeBook A531
 • LifeBook AH530
 • LifeBook AH531
 • LifeBook LH530
 • LifeBook LH52/C
 • LifeBook LH520
 • LifeBook LH701A
 • LifeBook LH701
 • LifeBook PH521

Specifications for Батерија NRG+ за FUJITSU LifeBook A530 AH530 A531 AH531 FPCBP250

Garancija 6 meseci
Kapacitet 4400mAh
This is a preview of the recently viewed products by the user.
Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.

Скоро прегледани производи