• Специјална понуда за првата нарачка
 • |
 • Код : #ASDA44
 • |
 • Добијте бесплатна испорака

Батерија NRG+ за HP ProBook 640 G1, 645 G1, 655 G1, 650 G1 G2 CA06

NRG+ Батерија за лаптоп HP ProBook 640 Series, ProBook 640 G0 Series, ProBook 640 G1 Series, ProBook 645 Series, ProBook 645 G0 Series, proBook 645 G1 Series, ProBook 650 Series, ProBook 650 G0 Series, Probook 650 G1 Series, ProBook 655 Series, ProBook 655 G0 Series, ProBook 655 G1 Series
(PN) CA06, CA06XL
10.8V 4400mAh/48Wh

1.999,00 ден 1.999,00 ден 1999.0 MKD

1.320,05 ден

 • Garancija
 • Kapacitet

This combination does not exist.

Додади во корпа

NRG+

Гаранција 6 месеци
Бесплатна испорака за износ над 2.500ден
Испорака за еден ден!

Компатибилни ознаки на батеријата:

 • CA06
 • CA06XL
 • CA09
 • HSTNN-DB4Y
 • HSTNN-LB4X
 • HSTNN-LB4Y
 • HSTNN-LB4Z

 Компатибилни лаптоп модели:


 • HP ProBook 640 Series
 • HP ProBook 640 G0 Series
 • HP ProBook 640 G1 Series
 • HP ProBook 645 Series
 • HP ProBook 645 G0 Series
 • HP ProBook 645 G1 Series
 • HP ProBook 650 Series
 • HP ProBook 650 G0 Series
 • HP ProBook 650 G1 Series
 • HP ProBook 655 Series
 • HP ProBook 655 G0 Series
 • HP ProBook 655 G1 Series

Specifications for Батерија NRG+ за HP ProBook 640 G1, 645 G1, 655 G1, 650 G1 G2 CA06

Garancija 6 meseci
Kapacitet 4400mAh
This is a preview of the recently viewed products by the user.
Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.

Скоро прегледани производи