• Специјална понуда за првата нарачка
 • |
 • Код : #ASDA44
 • |
 • Добијте бесплатна испорака

Батерија NRG+ за HP ProBook 430 G1 ProBook 430 G2 RA04

NRG+ Батерија за лаптоп HP ProBook 430, ProBook 430 G1, ProBook 430 G2
(PN) RA04, HSTNN-IB5X, HSTNN-IB4L, HSTNN-W01C, 745416-121
14.8W 2200mAh/33Wh

1.999,00 ден 1.999,00 ден 1999.0 MKD

61,80 ден

 • Garancija
 • Kapacitet

This combination does not exist.

Додади во корпа

NRG+

Гаранција 6 месеци
Бесплатна испорака за износ над 2.500ден
Испорака за еден ден!

Компатибилни ознаки на батеријата:


 • RA04
 • H6L28ET
 • H6L28AA
 • HSTNN-IB4L
 • HSTNN-W01C
 • 707618-121
 • 708459-001
 • 745662-001
 • 768549-001

 
Компатибилни лаптоп модели:

 • ProBook 430
 • ProBook 430 G1
 • ProBook 430 G2

Specifications for Батерија NRG+ за HP ProBook 430 G1 ProBook 430 G2 RA04

Garancija 6 meseci
Kapacitet 2200mAh
This is a preview of the recently viewed products by the user.
Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.

Скоро прегледани производи