• Специјална понуда за првата нарачка
 • |
 • Код : #ASDA44
 • |
 • Добијте бесплатна испорака

Батерија NRG+ за HP Pavilion ProBook 450 470 G3 RI04

NRG+ Батерија за лаптоп HP ProBook 450 G3 Series, ProBook 455 G3 Series, ProBook 470 G3 Series
(PN) RI04, RI04XL, 805294-001
14.4V 2200mAh/32Wh

1.999,00 ден 1.999,00 ден 1999.0 MKD

1.320,05 ден

 • Garancija
 • Kapacitet

This combination does not exist.

Додади во корпа

Гаранција 6 месеци
Бесплатна испорака за износ над 2.500ден
Испорака за еден ден!

Компатибилни ознаки на батеријата:


 • HSTNN-DB7B
 • HSTNN-PB6Q
 • RI04
 • RI04XL
 • RI06XL
 • HSTNN-Q94C
 • HSTNN-Q95C
 • HSTNN-Q97C 


Компатибилни лаптоп модели:


 • HP ProBook 450 G3 Series
 • HP ProBook 455 G3 Series
 • HP ProBook 470 G3 Series


Specifications for Батерија NRG+ за HP Pavilion ProBook 450 470 G3 RI04

Garancija 6 meseci
Kapacitet 2200mAh
This is a preview of the recently viewed products by the user.
Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.

Скоро прегледани производи