• Специјална понуда за првата нарачка
 • |
 • Код : #ASDA44
 • |
 • Добијте бесплатна испорака

Батерија NRG+ за HP Pavilion TouchSmart 14, Chromebook 14, Sleekbook 14, Sleekbook 15 - VK04

NRG+ Батерија за лаптоп Pavilion Sleekbook 14 Series, Sleekbook 15 Series, Ultrabook 14 Series, Ultrabook 15 Series,
(PN) VK04
14.4V 2200mAh/33Wh

1.799,00 ден 1.799,00 ден 1799.0 MKD

1.976,98 ден

 • Garancija
 • Kapacitet

This combination does not exist.

Додади во корпа

NRG+

Гаранција 6 месеци
Бесплатна испорака за износ над 2.500ден
Испорака за еден ден!


Компатибилни ознаки на батеријата:


 • 694864-851
 • HSTNN-YB4D
 • VK04Компатибилни лаптоп модели:


 • HP Pavilion 14 Ultrabook Series
 • HP Pavilion 15 Ultrabook Series
 • HP Pavilion Sleekbook 14 Series
 • HP Pavilion Sleekbook 15 Series


Specifications for Батерија NRG+ за HP Pavilion TouchSmart 14, Chromebook 14, Sleekbook 14, Sleekbook 15 - VK04

Garancija 6 meseci
Kapacitet 2200mAh
This is a preview of the recently viewed products by the user.
Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.

Скоро прегледани производи