• Специјална понуда за првата нарачка
  • |
  • Код : #ASDA44
  • |
  • Добијте бесплатна испорака

Полнач за DELL Vostro 14 3468 14 5468 15 5568

Заменски полнач за лаптоп DELL Vostro 14 series  15 Series - 45W, 4.5x3.0mm конектор со иглица во средина

649,00 ден 649,00 ден 649.0 MKD

615,53 ден

  • Garancija
  • Конектор
  • Моќност
  • Напон

This combination does not exist.

Додади во корпа

NRG+

Гаранција 6 месеци
Бесплатна испорака за износ над 2.500ден
Испорака за еден ден!

Punjač se prodaje bez naponskog kabla 

Ako vam je potreban, možete dodati poručite posebno

Заменски полнач за лаптоп DELL - Излезен напон 19.5V, Излезна струја 2.37A

Конектор 4.5x3.0mm со иглица

""

 

 

Напомена - полначот се продава без напонски кабел! 

Компатибилни ознаки:

03RG0T, LA45NM121, JHJX0, PA-20,312-1307, LA45NM121, FA45NE1-00, 70VTC 070VTC HK45NM140

Компатибилни модели (некои од):

Dell Vostro 14 3468 14 5468 15 5568

Specifications for Полнач за DELL Vostro 14 3468 14 5468 15 5568

Laptop Batteries
Garancija 6 meseci
Laptop punjači
Конектор 4.5*3.0
Моќност 45W
Uncategorized
Напон 19.5V
This is a preview of the recently viewed products by the user.
Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.

Скоро прегледани производи