• Special Offer on First Purchase
  • |
  • Code : #ASDA44
  • |
  • Get 50% Off

Полнач NRG+ USB Type C 65W

Стандарден AC адаптер NRG+ за 65W (USB Type-C) - нуди брзо и ефикасно полнење дома, во канцеларија и во движење. Овој полнач од 65 V е компатибилен со лаптопите и таблетите кои поддржуваат ThinkPad USB-C. Има Smart Voltage: технологија која автоматски детектира и испорачува 5V / 2A, 9V / 2A, 15V / 3A или 20V / 2.25A. Полначот се продава без напонски кабел.

1.899,00 ден 1.899,00 ден 1899.0 MKD

2.180,92 ден

  • Garancija
  • Моќност

This combination does not exist.

Додади во корпа

NRG+

Гаранција 6 месеци
Бесплатна испорака за износ над 2.500ден
Испорака за еден ден!

Apple 61W USB-C Punjači i  USB-C Kabal

  • 13-inch MacBook Pro modeli uvedeni 2016 i kasnije

Kompatibilni modeli

Lenovo V Series-V320 ThinkPad A Series-A275 ThinkPad A Series-A475 ThinkPad E Series-E480 ThinkPad E Series-E580 ThinkPad L Series-L380 ThinkPad L Series-L480 ThinkPad L Series-L580 ThinkPad P Series-P51s ThinkPad P Series-P52s ThinkPad T Series-T470 ThinkPad T Series-T470s ThinkPad T Series-T480 ThinkPad T Series-T480s ThinkPad T Series-T570 ThinkPad T Series-T580 ThinkPad T Series-TP25 ThinkPad X Series 2nd Gen-11e 5th Gen ThinkPad X Series 2nd Gen-13 2nd Gen ThinkPad X Series 2nd Gen-ThinkPad 11e ThinkPad X Series 2nd Gen-ThinkPad 13 ThinkPad X Series 2nd Gen-ThinkPad Yoga 370 ThinkPad X Series 2nd Gen-X1 Carbon 5th Generation ThinkPad X Series 2nd Gen-X1 Carbon 6th Generation ThinkPad X Series 2nd Gen-X1 Yoga ThinkPad X Series 2nd Gen-X1 Yoga 3rd Generation ThinkPad X Series 2nd Gen-X270 ThinkPad X Series 2nd Gen-X280 ThinkPad X Series 2nd Gen-X380 Yoga ThinkPad X1 Tablet

Lenovo IdeaPad Yoga C930-13 Yoga 920-13, Yoga 730-13, IdeaPad 730s-13Specifications for Полнач NRG+ USB Type C 65W

Laptop Batteries
Garancija 6 meseci
Laptop punjači
Моќност 65W
This is a preview of the recently viewed products by the user.
Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.

Скоро прегледани производи