• Специјална понуда за првата нарачка
 • |
 • Код : #ASDA44
 • |
 • Добијте бесплатна испорака

Батерија за VAIO Fit 14E Series VGP-BPS35A

Батерија за лаптоп SONY VAIO Fit 14E Series, SONY VAIO Fit 15E Series
(PN) VGP-BPS35A
14.8V, 2200mAh/33Wh

1.999,00 ден 1.999,00 ден 1999.0 MKD

1.320,05 ден

 • Garancija
 • Kapacitet

This combination does not exist.

Додади во корпа

Гаранција 6 месеци
Бесплатна испорака за износ над 2.500ден
Испорака за еден ден!

Батерија за лаптоп SONY VAIO Fit 14E Series VGP-BPS35A SY3500L7

 

Компатибилни ознаки на батеријата:

 • VGP-BPS35A
 •  
 •  

Компатибилни лаптоп модели:

 • SONY

 • SONY VAIO Fit 14E Series
 • SONY VAIO Fit 15E Series
 •  
 

Specifications for Батерија за VAIO Fit 14E Series VGP-BPS35A

Garancija 6 meseci
Kapacitet 2200mAh
This is a preview of the recently viewed products by the user.
Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.

Скоро прегледани производи